INTUITIVNÍ BUBNOVÁNÍ

„Intuitivní bubnování a léčivá moudrost zvířat“

„Nové cesty léčení“

Možnost nové cesty léčení prostřednictvím komunikace a moudrosti bubnu.

Věřím v sebe, pomoc duchovních bytostí, v sílu bubnu, zvířat, přírody a matky Země, se kterou je buben přímo propojen. Pokud jste jako já, tak možná nadešel čas rovnou se zúčastnit semináře. Tento seminář je rozhodně tématem, který zasluhuje vaši pozornost.

Buben a určitá zvířata jsou známa svými léčebnými energiemi. Postupně budete ochutnávat medicínu, rytmy, zvuky, vibrace, které jsou už všechny v nás, a my je vnímali v podobě rytmu srdce už v matčině lůně.

Buben zvyšuje vibrace. Jeho řeči rozumí naše podvědomí, které je spojeno s intuicí. Léčení pomocí bubnu plynule přivádí rytmy, které jsou pro klienta prospěšné. Jeho řeč proniká k úrovním mozkové aktivity beta, alfa a theta. Krok za krokem, převádí tělo samovolně do hlubokého uvolnění a přináší harmonii mezi tělem a myslí.

Pojďte se mnou poznat a prozkoumat tyto rytmy, které na vás čekají a jsou pro každého z vás odlišné v závislosti na vaší nemoci. Řeč bubnu je velice jednoduchá a pomáhá nám vnímat věci a situace takové, jaké skutečně jsou.

Pro ty z vás, kdo se potřebujete zastavit a ujasnit si, kam vlastně jdou, kým vlastně jsou – říkám „Všechno má svůj čas“.

Proto vám přináším inspiraci a své zkušenosti, které vaše rozhodnutí můžou podpořit.

Ta představa, že sami budete ještě několik měsíců, roků, let, čekat než si uvědomíte, že pokud tyto emoce neumíte vynést ven ze svého vnitřku, způsobí vám blokace, které povedou k napětí a ztuhlosti v těle.

Využijme tedy komunikace pomocí bubnu, který nás v tomto světě může nejvíce přiblížit zážitkům z jiných světů. Možná to je to pravé, abyste pak už jen s radostí tvořili svůj život.

Doporučuji, usnadněte si život.

Pokud vás toto téma oslovilo, určitě se zajímáte víc než jen o klasickou medicínu.

Nepřehlížíte své osobní potřeby, a máte-li nějaké výhrady, snažíte se pochopit, co se ve vás vlastně děje.

Tato cesta není jednoduchá, ale bez změny u sebe a sebe léčení se vlastně nic nemění. Vznikají tím jen další problémy, které nás stejně jednou dovedou k prvotní příčině.

Na semináři budeme kombinovat více technik. Bubnem vyvolám asociace a vzpomínky, které vedou až do doby před narozením. Bubnování je schopno vyvolat výjevy z minulosti a vhledy do duchovního světa. Konstelační technikou je možné odkrýt jádro řešeného tématu.

Co můžete získat:

  • můžeme odhalit a uzdravit smysl toho, co se vám v životě děje
  • můžete udělat další krok k naplnění vašeho života
  • můžete upravit své vztahy, získat sebedůvěru
  • pochopit svá aktuální témata
  • získat nový pohled na svět
  • naladit se na hojnost a objevit další netušené možnosti