ČLÁNKY

INDIVIDUÁLNÍ OŠETŘENÍ REIKI

Krásný den,

věřím, že někteří z vás jsou na nejlepší cestě začít si užívat léčivá ošetření energií Reiki.

Jak to máte vy? Nevíte jak na to?

Stačí si objednat hodinové ošetření Reiki.

Výhodou tohoto léčivého ošetření je, že pokud nechcete komunikovat, nemusíte. 

Reiki je vnímání a prožívání komunikace beze slov.

Právě v dnešní době, v době plné stresu a shonu, je uvolnění životně důležité. Napětí a stres působí vždy negativně na zdraví, radost, sexualitu a přirozeně také na vztah k sobě a druhým. 

Vzhledem k tomu, že Reiki dokáží pracovat na mnoha různých úrovních a uvolňují z těla toxické pozůstatky našich špatných zkušeností, je důležité nechat tomuto procesu dostatek času. Otevírání a čištění čaker je velice zásadní pro proces růstu každého z nás.

Tuším, že někteří z vás neví, proč je to tak důležité.

Pokud máte dobře vyčištěné a otevřené čakry, může vámi procházet daleko více energie. Daleko více energie = daleko lepší zdraví, tím i lepší funkce našich smyslů a myšlení.

Nerovnováha energie v těle a nedostatečné proudění energie energetickým systémem nebo její zablokování způsobuje onemocnění.

Během přenosu a ošetření energií Reiki je jedno jakou chorobou příjemce trpí. Tělo a energetická centra se čistí a harmonizují. Čistící proces se spouští díky uvolňování toxinů z těla. Jako první se mění pachy moči a stolice. Tyto reakce jsou dobrým znamením, dokazují, že léčebný proces je aktivní. 

Vzhledem k tomu, že s touto technikou pracuji a také ji učím, s radostí se podělím o své dojmy a zkušenosti na Reiki seminářích. Ráda vám předám další informace, kde čerpat odpovědi na vaše otázky, skrze které poznáte Reiki do hloubky.

Reiki ošetření si můžete praktikovat sami. Tento energetický zdroj je vám po zasvěcení dostupný bez omezení a můžete se k němu vracet kdykoli chcete.

Je to osvobozující pocit vědět, že kdykoli se rozhodnete něco změnit, znáte techniku, která vám může pomoci.

Kontaktovat mě můžete prostřednictvím kontaktního formuláře v záložce Kontakt, na telefonním čísle +420 737 403 246, e-mailu lenkaveselkova15@gmail.com. Nabídku seminářů si můžete prohlédnout v záložce Semináře.