ČLÁNKY

INDIVIDUÁLNÍ SEMINÁŘE

Krásný den,

ráda bych touto cestou poděkovala jedné mamince a jejímu dvouměsíčnímu synovi, kteří se zúčastnili Individuálního semináře Reiki.

Dostala jsem svolení zveřejnit tyto fotografie. Já i maminka věříme, že budou inspirací pro ostatní, kteří ještě z různých důvodů váhají. K tomu mohu jen dodat, „KDYŽ SE CHCE, TAK TO JDE“.

Všichni procházíme cestou vývoje, na které se postupně měníme. Máme možnost prozkoumat a přiznat si, jako tato maminka, že když budeme v pohodě my, budou v pohodě i naše děti a tak podobně. Máme možnost opustit cestu strachů, pochybností a zvolit cestu moudrosti a učení.

Abyste se uměli zorientovat v tom, s čím vším a jak na své cestě učení a objevování můžete pracovat, nabízím vám semináře Reiki. Reiki vás budou fascinovat, přetvářet, zjemňovat, obohacovat. Budete si uvědomovat svou hodnotu. Od malých praktických aplikací, se dostanete až k pocitu, že svůj život držíte pevně v rukou.

Moc mě těší, že se na mne obracíte, a věřím, že budete i v budoucnu.

Pokud máte opravdu zájem naučit se správně pracovat s energií Reiki, můžete si termín domluvit individuálně se mnou. Cena semináře se nemění. Zvýší se pouze o náklady na dopravu a popřípadě ubytování. Ubytování není nutné řešit, pokud budu moci přespat (karimatku a spacák mám).

Kontaktovat mě můžete prostřednictvím kontaktního formuláře v záložce Kontakt, na telefonním čísle +420 737 403 246, e-mailu lenkaveselkova15@gmail.com nebo prostřednictvím přihlašovacího formuláře v záložce Přihlášky a Platby.