ČLÁNKY

INTUITIVNÍ BUBNOVÁNÍ  A LÉČIVÁ MOUDROST ZVÍŘAT

Krásný den,

„Intuitivní bubnování a léčivá moudrost zvířat“

„Nové cesty léčení“

přesně tímto názvem vás chci pozvat na seminář.

Přináším vám dnes možnost nové cesty léčení prostřednictvím komunikace a moudrosti bubnu.

Věřím v sebe, pomoc duchovních bytostí, v sílu bubnu, zvířat, přírody a matky Země, se kterou je buben přímo propojen. Pokud jste jako já, tak možná nadešel čas rovnou se zúčastnit semináře. Tento seminář je rozhodně tématem, který zasluhuje vaši pozornost.

Buben a určitá zvířata jsou známa svými léčebnými energiemi. Postupně budete ochutnávat medicínu, rytmy, zvuky, vibrace, které jsou už všechny v nás, a my je vnímali v podobě rytmu srdce už v matčině lůně.

Buben zvyšuje vibrace. Jeho řeči rozumí naše podvědomí, které je spojeno s intuicí. Léčení pomocí bubnu plynule přivádí rytmus, rytmy, které jsou pro klienta léčebné. Jeho řeč proniká k úrovním mozkové aktivity beta, alfa a theta. Krok za krokem, převádí tělo samovolně do hlubokého uvolnění a přináší harmonii mezi tělem a myslí.

Pojďte se mnou poznat a prozkoumat tyto rytmy, které na vás čekají a jsou pro každého z vás odlišné v závislosti na vaší nemoci. Řeč bubnu je velice jednoduchá a pomáhá nám vnímat věci a situace takové, jaké skutečně jsou.

Pro ty z vás, kteří se potřebují zastavit a ujasnit si, kam vlastně jdou, kým vlastně jsou – říkám „Všechno má svůj čas“. Proto vám přináším inspiraci a své zkušenosti, které vaše rozhodnutí můžou podpořit.

Ta představa, že sami budete ještě několik měsíců, roků, let, čekat než si uvědomíte, že pokud tyto emoce neumíte vynést ven ze svého vnitřku, způsobí vám blokace, které povedou k napětí a ztuhlosti v těle. Využijme tedy komunikace pomocí bubnu, který nás v tomto světě může nejvíce přiblížit zážitkům z jiných světů. Možná to je to pravé, abyste pak už jen s radostí tvořili svůj život.

Termíny jednotlivých seminářů naleznete v záložce Semináře.

Kontaktovat mě můžete prostřednictvím kontaktního formuláře v záložce Kontakt, na telefonním čísle +420 737 403 246, e-mailu lenkaveselkova15@gmail.com nebo prostřednictvím přihlašovacího formuláře v záložce Přihlášky a Platby.