ČLÁNKY

REIKI V SOUKROMÍ DOMOVA

Krásný den,

vylepšila jsem nabídku stávajících seminářů Reiki. Nově nabízím možnost realizace individuálního nebo párového semináře Reiki v soukromí vašeho domova.

Na své si přijdou klienti, kteří nemohou z nějakého důvodu využít mnou vypsaný termín.

Největší dar, který si můžete dát, je vzájemné ošetření energií Reiki. Samotný dotek a blízkost je pro páry a rodiny velice léčebný.

Semináře Reiki v soukromí domova:

  • Nehodí se vám termín semináře, který jsem vypsala?
  • Máte malé děti a nemáte/nemůžete nikoho sehnat na hlídání?
  • Máte zdravotní omezení, které vám nedovolí cestovat?

Nebo máte jiné důvody, které vám brání realizovat a naučit se pracovat s energií Reiki? Chcete si pomoci zlepšit svůj život a zdraví, ale nevíte jak na to? Chcete rozšířit své vědomí? Nabízím vám možnost změny.

My všichni můžeme růst na základě poznání svých slabých stránek. Vnitřní růst nám napomáhá v tom, že přestáváme obelhávat sami sebe.

Často slýchám věty, jako například:

  • tuto nemoc máme v rodině
  • to má/nebo dělá moje matka, otec, švagrová, švagr
  • moje dcera/syn se chovají hrozně, nevím, po kom to mají
  • ta/ten, oni vůbec neví co chce/chtějí
  • budu ho mít ráda jen když
  • našim to taky neklape/neklapalo, taky se rozvedli
  • my už to nějak dožijeme a podobně

Karma znamená „akce“, čin – podobné plodí podobné.

Naše myšlení a jednání je většinou ovládáno tím, co řekne a dělá okolí. To však znamená, že je vše založeno na strachu. Bohužel většinou tento strach nepatří nám. Okolí k tomu vede jejich vlastní egoistické myšlení a chování. K tomu, aby se člověk začal cítit zdravý, je nutné vzájemné pochopení a osvobození se od negativních nálad a temných emocí. Vyvážit v těle nerovnováhu a nepoměr energie Jinu a Jangu, protože tímto nepoměrem energií vznikají v těle poruchy.

Více Jangové energie v těle způsobuje napětí, stres, hyperaktivitu, horečky a podobně. Jinová energie nám ukazuje spíše poruchy jako je únava, letargie, pocit vyčerpanosti, chlad, otoky, velkou ztrátu energie a tak dále.

Co s tím?

Vesmír nám poskytuje životadárnou energii Reiki, pomocí které můžeme harmonizovat, vyladit, povzbudit nejen tělo, ale i mysl a uzdravit emoce. Očistit tělo, duši, ale i ducha. Každé vědomé rozhodnutí, každá vědomá volba je přílivem energie, pohybu a informací. Čím více zůstaneme této energii otevřeni, tím více energie námi prochází a tím jsme zdravější, vnímavější, otevřenější novým možnostem a zkušenostem. Naše láska k sobě, partnerovi, dětem se prohlubuje. Každodenní život je většinou stejný, ale začínáme vše vnímat jinak, přestáváme hodnotit. Začínáme zažívat energii lásky, pravdy a svobody. Naše rozhodnutí a chápání nás vede k naší vnitřní síle.

Naše vůle byla, je a vždy bude svobodná. Stačí se jen rozhodnout.

Pokud máte opravdu zájem naučit se správně pracovat s energií Reiki, můžete si termín domluvit individuálně se mnou. Cena semináře se nemění. Zvýší se pouze o náklady na dopravu a popřípadě ubytování. Ubytování není nutné řešit, pokud budu moci přespat (karimatku a spacák mám).

Kontaktovat mě můžete prostřednictvím kontaktního formuláře v záložce Kontakt, na telefonním čísle +420 737 403 246, e-mailu lenkaveselkova15@gmail.com nebo prostřednictvím přihlašovacího formuláře v záložce Přihlášky a Platby.